Понеділок, 13.05.2024, 21:25:10
   Студія практичної психології "INDIGO"
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: pomizhhmar, Pavelgreen  
Форум » Для тебя » Обратная связь » Хороший вопрос!
Хороший вопрос!
PavelgreenДата: Субота, 03.04.2010, 09:56:31 | Повідомлення # 1
Администратор + Организатор
Група: Администраторы
Повідомлень: 116
Репутація: 2
Статус: Offline
Прочел сегодня интересную переписку на одном форуме () и захотел обсудить один интересный вопрос.

Сам вопрос: "Намерение - это, если само по себе желание определяет к чему человек стремится, то намерение определяет зачем человек к этому стремится!"

Получается что намеренье - это ценность, которую мы удовлетворяем, достигая цели???"

Я и сам задумался... biggrin


"Мудрец избегает всякой крайности!"
 
pomizhhmarДата: Субота, 03.04.2010, 12:07:44 | Повідомлення # 2
Модератор форума\организатор
Група: Модераторы
Повідомлень: 114
Репутація: 1
Статус: Offline
я не згодна. на моє переконання, бажання - це взагалі прагенення щось мати. а намір - бажання щось робити. себто намір - один із видів бажання. і він визначає мету. бо бажання визначає лише нестачу чогось, потребу в чомусь. але бажання далеко не завжди визначає кінцеву мету. бо, певно, всім знайомий стан "чогось хочу, сам не знаю чого". а от намір - це вже конкретне прагнення. я вирішив - я робитиму. але намір не може бути цінністю. і тому ми її не можемо задовольняти. намір - це внутрішнє почуття дії. це основа діяльності. це ланка у ланцюгу "бажання-намір-дія-задоволення бажання". ми задовольняємо бажання, а не намір.
 
ДимаДата: Понеділок, 05.04.2010, 22:28:07 | Повідомлення # 3
Свой человек)
Група: Проверенные
Повідомлень: 55
Репутація: 1
Статус: Offline
Кастанеда писал что намерение бывает: простое и с большой буквы "н". Так вот простое внутри нас, второй вариант - это какаето сила во вселеной, которая помогает нам в достижении нашей цели. В. Синельников хорошо описал что такое "намерение"

Мое личное мнение что намерение это своеобразная переформулировка желания, что то наподобии "хотеть - невзначай" а не тупо быть ослепленным своей целью. Тогда слаживаеться впечетление что тебе что то помогает и ты не прилаживаеш к етому усилий

 
Форум » Для тебя » Обратная связь » Хороший вопрос!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: